МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 

 

Презентація ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом"

 


 

 Шоу “Ранок на сніданок”. 08.05.2015р. Валентина Парандій.


 

Життя після війни: посттравматичний синдром у військових.
 
Засідання круглого столу «Проблеми подолання наслідків психотравмуючих ситуацій, викликаних подіями на сході України»

Про психологічну допомогу постраждалим від війни говорили днями у стінах Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом. За участі психологів, психотерапевтів, лікарів та волонтерів у навчальному закладі відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми подолання наслідків психотравмуючих ситуацій, викликаних подіями на сході України»200-річчя Шевченка в Хмельницькому інституті МАУП:"Пророцтво крізь віки".
Постать Тараса Шевченка чи не найяскравіша у історії. Його пам’ятають, поважають, пишаються, до написаних слів прислухаються, а ще шукають у них тлумачення подій, що відбуваються сьогодні. Саме великому Кобзарю присвятили Міжнародну науково-практичну конференцію, що відбулась у Хмельницькому інституті МАУПУкраїнська революція. Паралелі історії. (13 лютого 2014 року)

Україна пам'ятає, світ визнає. В четверту суботу листопада вся країна відзначатиме восьмидесяті роковини пам’яті жертв Голодомору 32-33 років. Вже дванадцятий рік поспіль в жалобні листопадові дні Хмельницький інститут Міжрегіональної Акаадемії управління персоналом збирає на заходи, присвячені трагедії ХХ століття.