МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Директора Хмельницького коледжу МАУП обрано заступником Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області.

 

 

У Хмельницькій області функціонує 22 заклади фахової передвищої освіти (коледжі та технікуми), з них: приватної форми власності – 5, комунальної форми власності – 6 та державної форми власності – 11.

10 листопада відбулося чергове засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області. На засіданні розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Звернення директора Департаменту освіти та науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Басюк Д.І.

2. Підсумки вакцинації працівників закладів фахової передвищої освіти області.

3. Затвердження складу Ради директорів ЗФПО Хмельницької області (внесення змін) на 2021-2022 навчальний рік.

4. Про заходи Ради директорів з підтримки подальшого розвитку фахової передвищої освіти та організацію освітнього процесу в 2021-2022 навчальному році.

6. про стан та перспективи розвитку закладів фахової передвищої освіти.

7. про особливості атестації педагогічних працівників в 2021-2022 навчальному році.

8. Затвердження голів Хмельницьких та Камянець-Подільських міських методичних обєднань викладачів загальноосвітніх дисциплін ЗФПО.

9. Про проведення олімпіад та конкурсів серед студентів ЗФПО в 2021-2022 навчальному році.

10. Про участь ЗФПО в конкурсі на присудження Хмельницької обласної премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки.

11. Про підсумки роботи над створенням інформаційних бюлетнів «Кращий педагогічний досвід», «Кращий викладач», «Кращий студент» за підсумками 2020-2021 навчального року.

 

Також на засіданні Ради директорів було затверджено оновлений склад Ради та обрано директора Хмельницького економіко-правового коледжу ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом» Валентину Парандій заступником Голови Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області.