МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Директор Хмельницького ЕПК МАУП взяла участь у нараді Хмельницької обласної військової адміністрації, на якій обговорили заходи з підготовки закладів освіти до нового навчального року

 

Головне завдання, що стоїть перед початком нового навчального року  – це безпека перебування дітей в закладах освіти під час освітнього процесу. На цьому наголосив заступник голови ОДА Володимир Юр’єв під час наради, присвяченої підготовці освітянської галузі області до нового 2022-2023 навчального року.

До розмови були запрошені представники Департаменту освіти, науки, молоді та спорту ОВА, управління з питань цивільного захисту населення ОВА, ГУ ДСНС та управління Державної служби якості освіти в області, керівники структурних підрозділів з питань освіти органів місцевого самоврядування, керівники закладів освіти обласної комунальної власності та закладів професійної (професійно- технічної), фахової передвищої, вищої освіти.

З початком війни освітні заклади Хмельниччини взяли на себе функцію допомоги тимчасово переміщеним особам, яких в область прибуло понад 150 тисяч. У зв’язку з цим, значна частина закладів досі перебуває у користуванні людей, що постраждали від російської агресії. Іншим, не менш серйозним викликом є нестача шкільних автобусів, які були направлені на схід країни для організації евакуації цивільного населення. Також до ОВА надходять  заявки від навчальних закладів, які планують переїхати із тимчасово окупованих територій та зони бойових дій в нашу область, і для них теж потрібно створити відповідні умови.

Фахівці поінформували представників громад про важливі деталі цьогорічного процесу підготовки закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного стану, вимоги до організації укриття, здійснення в закладах освіти оповіщення про небезпеку та забезпечення захисту дітей в захисних спорудах, проаналізували стан забезпечення протипожежної безпеки в освітніх закладах.

 

Інформацію підготовлено за матеріалами Хмельницької ОВА