МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП 31 січня відбулося засідання Вченої ради.

На  засіданні розглянуто питання порядку денного:

Про організацію профорієнтаційної роботи у ІІ семестрі 2022/2023 навчального року доповів директор Білий Леонід Григорович.

Секретар відбіркової комісії Панчук Катерина Миколаївна доповіла про роботу відбіркової комісії у 2022 році та організацію роботи в 2023 році.

Про підсумки зимової заліково-екзаменаційної сесії 2022/23 н.р. та про організаційний початок ІІ семестру 2022/2023 навчального року доповіла завідувач навчальної частини Стребкова Лариса Миколаївна.

Про дотримання принципів академічної доброчесності  та забезпечення контролю якості освіти, а також про  участь студентів у Всеукраїнській студентській олімпіаді у 2022/23 навчальному році доповіла заступник директора Парандій Валентина Олександрівна.

Також було рекомендовано до друку:

- збірник наукових праць підготовленого за підсумками VІІI Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «День Соборності України: історико-політологічні дискусії» (20 січня 2023 р.)

- збірник наукових праць «Актуальні питання державотворення та захисту прав людини в Україні: зб. наук. пр. / гол. ред. Л. Г. Білий. Хмельницький: Вид-во МАУП, 2023. Вип. 12.»

Наступне засідання Вченої ради відбудеться 28 лютого 2023 року.