МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося чергове засідання Вченої ради

1 грудня 2020 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулося чергове засідання Вченої ради. Розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Про стан технічного забезпечення підрозділів Інституту. Доповідач: адміністратор мереж Авсієвич А.В.

2. Про формування складу відбіркової, фахових атестаційних, апеляційної, предметних екзаменаційних комісій та комісії для проведення співбесід на 2021 рік.

Доповідач: секретар відбіркової комісії Панчук К.М.

3. Про розгляд та ухвалення звіту про науково-методичну діяльність Хмельницького інституту МАУП у 2020 році і план проведення наукових заходів на 2021 рік.

Доповідач: Вчений секретар Парандій В.О.

4. Про роботу бібліотечно-інформаційного відділу. Доповідач: завідувач бібліотечно-інформаційного відділу Ящук Ю.В.

5. Про забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу. Доповідач: начальник господарського відділу Добрянський М.І.

6. Про відзначення у Інституті Дня Збройних сил України. Доповідач: декан гуманітарно-економічного факультету Коцюк В.Д.

7. Про рекомендацію до друку збірника наукових праць підготовленого за підсумками ХІХ Всеукраїнської науково-практичної конференція «Збереження національної

ідеї та національної самосвідомості українського народу в контексті історичних подій ХХ століття», що відбулася 26 листопада 2020 року. Доповідач: Вчений секретар Парандій В.О.

8. Про підготовку проекту «Положення про рейтинг студентів Хмельницького інституту МАУП». Доповідач: Голова Студентської ради Інституту Коваль З.В.

9. Про підготовку до проходження процедури рейтингових показників МАУП. Доповідач: директор Інституту Білий Л.Г.

10. Про результати успішності та якості навчання студентів заочної форми навчання. Доповідач: заступник декана Кіщенко Б.М.

11. Про підготовку до екзаменаційної сесії студентів денної форми навчання. Доповідач: Стребкова Л.М.

 Також враховуючи карантинні заходи та можливість впровадження Кабінетом Міністрів України локдауну затвердити дати проведення Науково-Методичної ради  - 17 грудня,

Конференції студентів – 17 грудня, Вченої ради – 22 грудня.