МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
22 лютого 2022 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання Вченої ради. Другий семестр 2021/22 навчального року розпочався надзвичайно активно. Інститут продовжує працювати у очному режимі з запровадженням додаткових заходів безпеки.
 
На засіданні Вченої ради обговорили ряд важливих питань:
 
1. Про результати навчально-методичної діяльності кафедр у І семестрі та плани на ІІ семестр 2021/2022 навчального року доповідали завідувачі кафедр.
2. Про діяльність органів студентського самоврядування доповідала Голова Студентської ради Аліна Руденко.
3. Про діяльність гуманітарно-економічного факультету доповідав заступник декана гуманітарно-економічного факультету Богдан Кіщенко.
4. Про діяльність уповноваженого з прав студентів доповіла студентський омбудсмен Каріна Скворцова.
5. Про організацію вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти доповідала завідувач навчальної частини Лариса Стребкова.
6. Про підготовку до ХІХ Всеукраїнського конкурсу студентських та учнівських наукових робіт «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді» (до Дня науки) доповідала голова наукового товариства студентів та молодих вчених Жанна Кілівнік.
7. Про визнання результатів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників доповідала заступник директора Валентина Парандій.
 
Наступне засідання Вченої ради відбудеться 29 березня 2022 року.