МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Представниця Студентської ради Хмельницького інституту МАУП Юлія Шаргун взяла участь у тренінгах для депутатів Молодіжної ради Хмельницького.

Представниця Студентської ради, що відповідає за міжвузівські зв’язки, студентка 1 курсу спеціальності «Психологія» Юлія Шаргун цьогоріч стала членкинею Молодіжної ради Хмельницького. Вона активно долучається до різних заходів та проєктів молодіжної ради.

Так, з 10 по 12 лютого 2023 року відбулося спеціальне навчання для підвищення компетентності у сфері розвитку молодіжної політики регіону та впровадження проєктів соціальної дії. Команда Молодіжної ради Хмельницького IV скликання успішно завершила першу «Школу Молодіжного Активіста» від ГО «КРУ – ЮФК».

Тренінги відбулися в рамках проєкту Релокація з Донеччини до Хмельниччини та відновлення роботи в громаді, що приймає. Проєкт реалізується Клуб рибалок України NGO в межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі неурядових організацій на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу.

Були розглянуті наступні теми:

* молодіжна політика, структура та можливості;

* робота Молодіжних рад із органами місцевого самоврядування та органами державної влади;

* організація заходів та реалізація проєктів;

* аналіз молодіжної політики;

Юлія взяла участь у тренінгах для депутатів молодіжної ради Хмельницького. Отримала сертифікат за успішне проходження першої школи Молодіжного Активіста.