МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студентка Хмельницького інституту МАУП Юлія Шаргун взяла участь у виборах до складу Молодіжної ради Хмельницького

 

Студентка 1 курсу спеціальності «Психологія» Юлія Шаргун увійшла до складу Молодіжної ради міста Хмельницького.

22 листопада Юлія відвідала установчі збори молодіжної ради Хмельницького. Серед основних питань порядку денного було обрання нового складу молодіжної ради IV скликання.

З цінних нововведень – створення наглядової ради з метою збереження компетенцій попередніх трьох скликань ради для подальшої інституційної спроможності та командного результату.

До ініціативної групи попередньо надійшло 28 заяв на участь в установчих зборах. Під час зборів, після представлення делегатів, відбулось пакетне голосування, за результатами якого сформовано новий склад Молодіжної ради Хмельницького до якого увійшли 23 молоді особи.

Серед них лідери учнівського самоврядування закладів середньої освіти Хмельницької ТГ, лідери органів студентського самоврядування закладів фахової передвищої та вищої освіти Хмельницького та представники організацій громадянського суспільства, що працюють з молоддю.

На І сесії Молодіжної ради Хмельницького, яка відбудеться 30 листопада 2022 року, молодіжні депутати складуть присягу та оберуть керівний склад ради.

На установчих зборах Молодіжної ради проявила себе, як креативна студентка з перспективними планами на майбутнє. Студентка готова долучатися і сама розробляти молодіжні проєкти.

 

Бажаємо IV скликанню молодіжної ради Хмельницького командної злагодженості для забезпечення участі молоді у процесі прийняття рішень!