МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Голову Студентської ради Хмельницького інституту МАУП Аліну Руденко обрано до складу Молодіжної ради Хмельницької області

 

18 травня 2021 року в Будинку Рад відбулися установчі збори з формування нового складу Молодіжної ради при Хмельницькій  обласній державній адміністрації.

В установчих зборах взяли  участь 24  кандидата на членство в молодіжній раді.

 

Розпочав засідання заступник голови ОДА Володимир Білик, який виокремив, що для влади є важливим діяльність Молодіжної ради, адже цей консультативно-дорадчий орган дає можливість молоді напряму впливати на суспільно-політичні процеси, що відбуваються в області, та формування молодіжної політики

«Радий бачити такі молоді та сяючі очі, і впевнений, що ви уже готові активно долучатись до процесів змін нашого краю та цілої країни.  Сьогодні  Україна реформується, і наш шлях розвитку молодіжної політики полягає у створенні можливостей для молодої людини бути успішною та значущою у суспільстві. Молодіжна рада є голосом молоді, який має бути почутий владою», - зазначив Володимир Якимович.

Під час установчих зборів, кандидати мали змогу познайомитись один з одним та презентувати себе та свої результати громадської діяльності з метою співпраці у майбутньому, пошуку нових ідей та реалізації спільних проектів, що спрямовані на удосконалення молодіжної політики у регіоні.

За підсумками установчих зборів до складу молодіжної ради увійшли 24 представники активної молоді. Сформовано новий склад молодіжної ради при Хмельницькій ОДА.