МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулося чергове засідання ради роботодавців Хмельницького інституту МАУП

 

19 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання ради роботодавців Хмельницького інституту МАУП.

 

На засіданні спеціальність «Право» представляли: Анна Стрембіцька (начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Хмельницької області), заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області  Ольга Чорна.

В процесі тривалої співпраці на різноманітних спільних заходах кафедрою права та правоохоронної діяльності і представниками Ради роботодавців вже запроваджено ряд пропозицій по доповненню тематики навчальних дисциплін тренінгами з розвитку Soft Skills, проходженням онлайн курсів та прослуховуванням вебінарів з правової тематики. Проте для більш глибокої та досконалої підготовки майбутніх правників Анна Стрембіцька запропонувала більше часу приділити складанню проєктів процесуальних документів (протоколів, постанов в адміністративних провадженнях тощо). Ольга Чорна при детальному аналізі освітньої програми спеціальності 081 «Право» відмітила різнобічну підготовку бакалаврів та магістрів з права, порадила зосередити практичну частину підготовки на знаннях ДСТУ в сфері діловодства та підготовки юридичної документації; ввести окремі теми з ознайомлення з інститутом надання безоплатної правової допомоги в рамках вивчення таких курсів, як адвокатура України, процесуальні галузі права.

 

Яцюк Вікторія Вікторівна, директор ПП «Вікторія-Аудит» співпрацює з кафедрою економіки, управління та туризму достатньо тривалий період, підготовка здобувачів, за її словами на високому рівні. Пропонує проводити практичні заняття на території підприємств, установ та організацій, а також зосередити особливу увагу на проведенні лекцій із застосуванням сучасної нормативно-правової бази.

Гап Євген Іванович, директор Хмельницької регіональної дирекції АТ «Міжнародний інвестиційний банк» пропонує дотримуватися традиції проведення практичних засідань круглих столів, що мають на меті висвітлення проблем регулювання діяльності бізнесу. Готовий до активної співпраці з кафедрою економіки, управління та туризму щодо проведення спільних занять та надання бази проходження виробничої та переддипломної практики.


Також на засіданні Ради роботодавців виступила Тетяна Гуранська, заступник директора Хмельницького міського Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Обговорювались проекти освітніх програм бакалаврату і магістратури спеціальності «Психологія».


Учасники засідання Ради роботодавців домовились про співпрацю у напрямку оновлення ОП та активнішого залучення до освітнього процесу спеціалістів-практиків.