МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

21 травня 2010 року відбулось засідання круглого столу “Формування професійної культури майбутнього психолога”

Стало традицією у Хмельницькому інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом проводити наукові зібрання психологічного спрямування. Так, 21 травня 2010 р. у ХІ МАУП відбулося чергове засідання круглого столу “Формування професійної культури майбутнього психолога”. У роботі круглого столу взяли участь: науковці та провідні практичні психологи міста Хмельницького; представники Хмельницького міського центру зайнятості, ВОЗ УМВС України у Хмельницькій області, Центру соціально-психологічних досліджень та адаптації “Інсайт”, Хмельницької спеціальної загальноосвітньої школи для розумово відсталих дітей, Центру роботи з жінками, дітьми та сім’ями “Родинний дім”, міського Центру соціальної допомоги молоді, відділу соціально-виховної та психологічної роботи Хмельницького СІЗО, Центру розвитку особистості.

Розпочав роботу круглого столу директор Хмельницького інституту Л.Г. Білий, який зазначив, що саме на рівні особистості відбувається усвідомлення того, що без ґрунтовних соціально-психологічних знань і вмінь неможливо продуктивно будувати соціальні та міжособистісні стосунки, налагоджувати міжнародні контакти, сприймати та оцінювати інших людей, регулювати власну поведінку, здійснювати обмін думками, інформацією, впливати одне на одного. Продовжилась робота круглого столу у формі дискусії. Основними питаннями для обговорення були: етичні та професійні засади роботи практичного психолога; вимоги до особистості практичного психолога; креативність у професійній діяльності психолога; актуальні проблеми професійної діяльності практичного психолога; новітні методи у психології та ефективність їх практичного застосування.

Провідні практичні психологи міста Хмельницького роздали студентам брошурки, програмки, в яких порушено проблеми психологічного характеру. Такий практичний матеріал студентам стане в нагоді для підготовки до семінарських занять.