МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

27 вересня 2017 року у Всесвітній День туризму студенти спеціальності «Туризм» та викладачі під керівництвом директора Коледжу Валентини Парандій та завідувача кафедри теорії та практики туризму Володимира Коцюка здійснили екскурсію в Державний історико-культурний заповідник «Самчики».

Екскурсію проводив директор заповідника Пажимський Богдан Олександрович, яку розпочав із оглядин паркових ансамблів. Парк унікальний тим, що на площі майже у 18 гектарів розмістилось понад 250 видів і форм дерев та кущів, зокрема таких, що віднесені до Червоної книги України, а також знаходиться єдиний в краї екземпляр ясена американського горіхолистого.

 Студентів зачарувала захоплююча розповідь про палац який розпочали будувати в 1725 році та завершили в кінці 19 століття. Незабутнє враження отримали від оглядин  Круглої (Блакитної), Червоної, Римської зали, Японської кімнати, Китайського будиночка з льодовнею.

Також студенти отримали можливість поспостерігати за зйомками української багатосерійної костюмованої драми  «Кріпачка», спеціально для якого на території заповідника побудували декорації. Серіал «Кріпачка» - це новий масштабний проект, до зйомок якого приступили телекомпанія FILM.UA та канал СТБ. 

 Екскурсанти отримали багато цікавої та корисної інформації, чудовий настрій та незабутні спогади від екскурсії.