МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У п’ятницю 22 квітня відбулось відкриття туристичного сезону на Хмельниччині. Цікаві та захоплюючі заходи проходили в різних містах та туристичних центрах нашої області. Студенти та викладачі Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП побували в цей день у стародавньому Меджибожі, місці яке по праву називають туристичною перлиною Хмельницького краю.

Заходи, які проводила адміністрація ДІКЗ «Межибіж» у цей день були різноманітні, від соціальних і мистецьких до пізнавальних і розважальних. Завідувач кафедри теорії і практики туризму Т.В. Ковальчук взяла участь у круглому столі «Меджибіж туристичний: перспективи взаємодії ДІКЗ «Межибіж» і об’єднаної територіальної громади», на якому були присутні представники громади Меджибожа, а також гості з інших громад, які поділилися досвідом успішного використання туристичного потенціалу своєї місцевості.

В рамках програми відкриття туристичного сезону художниця Тетяна Цимбарецька презентувала виставку авторської ікони на склі «Вікна, що змінюють. Відродження». У стінах старовинної фортеці ікони, виконані у давній народній традиції, виглядали дуже органічно. На відкриття виставки завітав митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський владика Антоній.

Студенти та викладачі ХІ МАУП мали змогу відвідати будівлі стародавньої фортеці, послухати захоплюючу екскурсію, ознайомитись із експонатами виставки.