МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Діяльність наукового гуртка спрямована на розвиток творчих здібностей студентів з метою набуття ними фахових (професійних), особистісних, коґнітивних компетенцій, а також досвіду одержання знань та умінь через дослідження.

Студенти, котрі відвідують засідання наукового гуртка мають можливість:

1) ознайомитися з принципами, методами, інструментарієм наукової та дослідницької роботи;

2) приймати участь в науковому житті Інституту (написання статей, тез доповідей, наукових робіт), що публікуються в різних наукових виданнях;

3) розвивати свої творчі здібності, виступаючи на наукових семінарах та конференціях, присвячених дослідженню найактуальніших питань розвитку туризму;

4) брати участь в проведенні «круглих столів», дебатів, де обговорюються актуальні проблеми сучасного туризму регіону, країни, світу;

5) застосовувати набутий досвід дослідницької роботи в процесі навчання.

Заняття наукового гуртка проводять провідні викладачі кафедри, котрі мають досвід викладацької та наукової роботи.

Кожен співробітник кафедри здійснює керівництво студентськими науковими роботами, в межах наукового гуртка «Меридіан».

Студенти кафедри теорії і практики туризму є учасниками Всеукраїнського конкурсу студентських та учнівських наукових робіт «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді», олімпіад та конкурсів зі спеціальності «Туризм».

Це свідчить про високий рівень підготовки майбутніх фахівців у галузі сфери обслуговування.

Свої знання, наукові результати, вміння організувати та проводити презентацію робіт із використанням найсучаснішої техніки, студенти відточують на засіданнях наукового гуртка, де вони отримують навички вкрай необхідні в сучасних умовах господарювання.

Науково-дослідна робота студентів підсилює активні, творчі начала в навчальному процесі, слугує потужним засобом селективного відбору кадрів для підготовки молодих вчених, збереження й відновлення наукових шкіл. Фахівці, котрі мають досвід студентської наукової роботи, виявляють більш оригінальне мислення, як правило, досягають визначних успіхів у своїй професійній діяльності.


Керівник гуртка: Коцюк Володимир Дмитрович, кандидат історичних наук

 

Члени гуртка:

Бідюк Олексій

Дорошенко Олександра

Єсін Олександр

Кольгофер Ганна

Кравцов Микола

Остапчук Вікторія

Стефанський Валентин

Ткачук Катерина

 

Графік засідань наукового гуртка: щомісяця.

 

Контакти: м. Хмельницький, проспект Миру, 101А, Хмельницький інститут МАУП, кафедра теорії і практики туризму (каб. 312)