МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти-психологи 1 курсу Хмельницького інституту МАУП взяли участь у круглому столі «Інтеграція молоді ВПО Хмельниччини» за участю заступниці міністра молоді та спорту України

 1 листопада 2022 року студенти-психологи 1 курсу Хмельницького інституту МАУП Юлія Шаргун, Анастасія Руденко, Марія Куліш взяли участь у круглому столі «Інтеграція молоді ВПО Хмельниччини» за участю заступниці міністра Молоді та спорту.

Даний захід організовано працівниками ГО «Заходи» у приміщенні коворкінгу «Заходи Хаб» для налагодження співпраці та координації між молоддю і місцевою та державною владою.

Серед гостей були: Попатенко Марина Миколаївна – заступниця Міністра молоді та спорту України; Сонько Володимир Іванович – голова Української Асоціації молодіжних рад; Козицька Аліна – провідний фахівець державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр»; Давиденко Юрій – голова ГО «Заходи».

Програма заходу була насиченою різними видами діяльності. Спочатку відбулося знайомство з учасниками круглого столу, далі у презентаційній формі було представлення інтеграційної діяльності ГО «Заходи» та діяльності Міністерства молоді та спорту в компоненті інтеграції молоді Внутрішньо переміщених осіб.

 

Цікавою для студентів була сесія питань-відповідей, а також напрацювання плану дій, проєкту документу Інтеграції ВПО для подальшого затвердження та реалізації на різних рівнях.

Студенти-психологи жваво спілкувалися з усіма гостями заходу. Поверталися додому із масою незабутніх вражень, задоволені.