МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У рамках Тижня психології у Хмельницькому інституті МАУП відбулася онлайн лекція-бесіда «Професія психолога в сучасному світі»

 

19 квітня 2022 року у рамках Тижня психології викладачі кафедри психології (Т.Черкасова, О.Захожа, І.Шепель) під час викладання навчальних дисциплін провели онлайн лекцію-бесіду «Професія психолога в сучасному світі» для здобувачів вищої освіти психологів 1-4 курсів.


Професія психолога в сучасному суспільстві є актуальною і затребуваною. Саме психолог допомагає людям знайти вихід з проблемних ситуацій, відновити душевний та емоційний стан, адаптуватися та покращити свою діяльність.

Професія психолога поширена і використовується у багатьох напрямах. Нині найбільше психологів працюють у сфері освіти: у дитячих садочках школах, інтернатах, освітніх центрах.

Психолог, як спеціаліст, затребуваний у багатьох установах, а також може працювати як самозайнята особа. Психологи працюють у кадрових службах, де проводять співбесіди з новими співробітниками, підбирають потрібні кадри, допомагають пройти процес адаптації. Знання психолога потрібні в бізнесі, політиці, у силових структурах, юриспруденції тощо.