МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Підписано Меморандуму про співпрацю між Хмельницьким інститутом МАУП та Хмельницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України

 

12 вересня 2022 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з Хмельницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Предметом Меморандуму є співпраця та координація зусиль Сторін для розширення можливостей двостороннього співробітництва, спрямованого на реалізацію спільних завдань.


Кафедра психології здійснюватиме психосоціальну підтримку в рамках проєкту: «Підготовка та реагування на ескалацію конфлікту в Україні».

Інститут з кафедрою для досягнення мети Меморандуму здійснюватимуть співробітництво шляхом:

– психологічної підтримки та допомоги вимушеним переселенцям – дітям, батькам, особам похилого віку;

– проведення індивідуальної та групової роботи з дітьми-переселенцями;

– організації роботи з подолання страхів у дітей вимушених переселенців.

 

Попередньо 9 вересня 2022 року студенти-психологи 1-4 курсів і студенти 2-3 курсів Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП на платформі Microsoft Teams прослухали Всеукраїнський ввідний курс волонтера. У ході зустрічі дізналися про історію заснування Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, про переваги волонтерства в Червоному Хресті; ознайомились з напрямами діяльності Червоного Хреста України, а також правилами використання символіки.