МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Міжвузівський тренінг «Навички самодопомоги та підтримки біженців і тимчасово переміщених осіб» від Хмельницького інституту МАУП, Придунайської філії МАУП та Одеського інститут МАУП

 

20 квітня 2022 року Тиждень психології в Інституті продовжився участю здобувачів вищої освіти психологів та викладацького складу кафедри психології у міжвузівському тренінгу «Навички самодопомоги та підтримки біженців і тимчасово переміщених осіб».


Модераторами психологічного заходу були керівники та викладацький склад кафедри психології Хмельницького інституту МАУП, кафедри соціальних та поведінкових дисциплін Одеського інституту МАУП та кафедри суспільно-наукових дисциплін Придунайської філії МАУП.

Теоретичну частину у формі презентації та коментарів представила Т. Гуменникова, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри суспільно-наукових дисциплін; директор Придунайської філії МАУП.

 

Теоретичні питання підкріпились практичними вправами (на опору, усунення неприємних вражень, побачення перспективи майбутнього, казко-терапія тощо). Їх вміло і професійно показували: Т. Гуменникова, доктор педагогічних наук, професор Придунайської філії МАУП; Т. Черкасова, старший викладач кафедри психології Хмельницького інституту МАУП; практикуючий психолог, сертифікований психотерапевт, голова секції клієнт-центрованої терапії Хмельницького осередку УСП; О. Бальбуза, доктор філософії в галузі психології, старший викладач кафедри соціальних та поведінкових дисциплін Одеського інституту МАУП; методист Обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти КЗВО «ОАНО ООР», практичний психолог, арт-терапевт.

 

Наприкінці заходу усі учасники тренінгу рефлексували і висловлювали щирі подяки за корисно проведений час. Також було зазначено про створення у подальшому таких психологічних зустрічей.