МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Викладачі Хмельницького інституту МАУП поєднують викладацьку та практичну діяльність

 

Надзвичайно важливо для якості освітнього процесу, коли викладач є не тільки теоретиком, але й практиком. Такі підходи використовують у Хмельницькому інституті МАУП, зокрема на кафедрі права та правоохоронної діяльності майже усі викладачі є юристами-практиками, що систематично підвищують свою кваліфікацію.

Викладач кафедри права та правоохоронної діяльності, адвокат Юрій Бевза успішно пройшов навчальний курс «Захист прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні», який організовано Українською Гельсінською спілкою з прав людини в партнерстві з Національною школою суддів України та за підтримки Програми USAID «Права людини в дії».


Навчальний курс «Захист прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні» мав на меті підвищення професійного потенціалу суддів та адвокатів  з застосування норм міжнародного гуманітарного права в національній судовій практиці, а саме щодо кваліфікації збройного конфлікту, співвідношення норм міжнародного гуманітарного права й прав людини та розгляду справ, пов’язаних з окупацією АР Крим та м. Севастополь.

До проходження навчання цього року було запрошено до 40 учасників. В середньому для навчання потрібно було приділяти не менше 5-8 годин щотижня. Навчання тривало 6 місяців.

Навчальний курс складається з 3 модулів:

Модуль 1. Введення в міжнародну систему захисту прав людини

Модуль 2. Міжнародне гуманітарне право

Модуль 3. Співвідношення міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини.

Учасники отримували поетапний доступ до навчальних матеріалів кожного з модулів. Матеріали кожного модулю складалися з лекцій (відео та текстовий формат), додаткових рекомендованих матеріалів, а також форуму для дискусій та обговорення запропонованих питань. Під час проходження модулю учасники ознайомлювалися з запропонованими навчальними матеріалами, брали участь в обговореннях на форумі та у вебінарах, а також виконували обов’язкові завдання для перевірки (тест, письмове завдання).

Навчання на кожному з модулів супроводжували експерти. Учасники могли звертатися до експертів для отримання відповідей на додаткові питання. Експерти під час навчання спілкувалися з учасниками за допомогою форуму. Крім того, експерти проводили вебінари, на яких розглядалися практичні та складні теоретичні питання.