МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

     11 грудня 2020 року в Хмельницькому інституті МАУП відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання державотворення та захисту прав людини в Україні» (до Дня прийняття Загальної декларації прав людини і громадянина).

Конференція   розпочалася з вступного слова директора Хмельницького інституту МАУП Л.Г. Білого, який у вітальному слові зазначив про важливість інституту прав людини і громадянина на сучасному етапі.

На пленарному засіданні конференції з доповіддю про правові та практичні аспекти захисту персональних даних виступила Оксана Кізаєва, регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області.

Ольга Чорна, заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області доповідала про рівний доступ до прав і правосуддя. 

Ольга Осередчук  - регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини закцентувала увагу на значенні Національного превентивного механізму та важливості моніторингових заходів як гарантії дотримання прав людини.

Про дотримання прав людини в діяльності Національної поліції України доповів Андрій Когунь, інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини НпУ. Ганна Стрембіцька, начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Хмельницькій області та Олександр Кривич зосередили увагу на діяльності патрульної поліції у сфері захисту прав і свобод людини і громадянина. 

Психолог Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Слободян у своєму виступі звернула увагу про роботу Центру в рамках акції «16 днів проти насильства».

На завершення з заключним словом виступив директор Хмельницького інституту МАУП Л.Г. Білий та подякував усім за плідну роботу.

На науковому заході були присутні представники державних і громадських установ в сфері захисту прав людини: понад 120 науковців з понад 40 закладів освіти, установ, організацій: Хмельницького інституту МАУП, Львівського державного університету внутрішніх справ, Хмельницького національного університету, Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Вінницького інституту МАУП, Національного авіаційного університету, Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України», Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу державної кримінально-виконавчої служби України, Київського національного торговельно-економічного університету, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Правового департаменту Секретаріату Конституційного Суду України, Хмельницького міськрайонного відділу Філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області, Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, ДВС м. Хмельницький ГТУЮ у Хмельницькій області, Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області, Управління дотримання прав людини Національної поліції України, Управління патрульної поліції в Хмельницькій області, Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області, Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Всі доповіді буде опубліковано в X випуску наукових праць «Актуальні питання державотворення та захисту прав людини в Україні».