МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
 
        Мабуть, усім українцям цікаво опинитися всередині законодавчого процесу, а особливо майбутнім юристам.
       Так, 14 березня 2017 року, за ініціативи та сприяння народного депутата, Радника Міністра юстиції України Алексєєва Ігоря Сергійовича та представників Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області,студенти вишів Хмельниччини мали можливість відвідати одну з найвідоміших будівель м. Києва та України.
                                                    
  
Під час екскурсії Верховною Радою студенти мали змогу на власні очі побачити картину Олексія Кулакова «Державотворення», національну реліквію – Прапор Незалежності, знамениті кулуари Верховної Ради, побувати на балконі, звідки видно робочі місця нардепів тощо. 
 
img_0999
 
Це була дуже цікава та водночас пізнавальна екскурсія, адже, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою нашої столиці.
Крім того, в ході візиту до міста Києва студенти відвідали Міністерство юстиції України, де мали можливість поспілкуватися із заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе.
 
 
Під час бесіди із студентами-правниками заступник Міністра зупинився на основних реформах впроваджених протягом останніх років, та здобутих результатах.
Крім того, поділився і планами на майбутнє.
В рамках зустрічі заступник Міністра висловив свою віру і надію на успішну реалізацію реформ і відповів на всі запитання студентів.
Також, користуючись нагодою, усі учасники екскурсії занурилися в історію стародавнього міста та відвідали найвизначніші історичні пам’ятки столиці.