МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти-правники Хмельницького інституту МАУП відвідали День відкритих дверей Головного територіального управління юстиції

11 жовтня відбувся день відкритих дверей Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області. Захід пройшов доволі креативно та цікаво, а головне – пізнавально для запрошених.

На свято були запрошені студенти ВУЗів міста Хмельницького: Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Хмельницького університету управління та права, Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна».

Для початку усіх присутніх привітали начальник Головного територіального управління юстиції Віктор Худняк та радник Міністра юстиції, народний депутат України Ігор Алексєєв.

Надалі усі студенти були поділені на групи для ознайомлення із основними функціями органів юстиції, їх структурою та напрямками роботи. Під час відвідування кожного відділу учасники мали змогу оцінити їх діяльність за допомогою лайків. Також для кожної із груп були придумані завдання та запитання, за які вони були нагороджені подарунками. А найбільш активні отримали змогу побувати на своїй першій робочій нараді у кабінеті начальника управління. Віктор Анатолійович та Ігор Сергійович поспілкувалися із присутніми, обговорили суспільно-важливі юридичні питання і побажали, аби такі робочі наради в подальшому проходили у кожного. Також під час наради кращі правники мали можливість вирішити ситуацію, змодельовану начальником управління юстиції.

 

«День відкритих дверей – цікавий захід. Це гарна можливість студентам детальніше ознайомитись із діяльністю органів юстиції. Мені приємно, що відвідувачі управління юстиції показали гарний рівень знань. Головне – на досягнутому не зупинятись», - зазначив Ігор Алєксєєв.

Віктор Анатолійович у свою чергу сказав: «Я переконаний, що багато випускників наших ВУЗів стануть в майбутньому працівниками органів юстиції! Хто завдяки сьогоднішній зустрічі виявив бажання пройти стажування в управлінні юстиції, ми завжди раді надати таку можливість».

Для молодих правників приємною новиною стало оголошення конкурсу на найкраще есе «Юстиція моїми очима», переможець якого отримає можливість стажуватися у Верховній Раді або Міністерстві юстиції.

За словами студентів, такі заходи мотивують та дають поштовх для подальшого розвитку у професійній сфері, адже дають змогу відчути себе частинкою державних органів влади.

Отож, чудовий та яскравий день у Головному територіальному управлінні юстиції провели студенти Хмельницького інституту МАУП!