МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
     В рамках співпраці зі стейкхолдерами освітньої програми "Право" 16 вересня Регіональним представником Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксаною Кізаєвою та регіональним координатором взаємодії з громадськістю Ольгою Осередчук було проведено лекцію «Підстави звернення до Уповноваженого ВРУ з прав людини, реалізація НПМ модель «Омбудсман+».

     Оксана Кізаєва ознайомила учасників заходу з основними функціями та мандатом Уповноваженого, нормативно-правовим закріпленням діяльності Омбудсмана, структурою інституту Уповноваженого в Україні, а також розповіла про підстави та порядок звернення до Уповноваженого. Відповіла на запитання присутніх щодо конкретних напрямів роботи регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області.
 
     Ольга Осередчук розповіла про національний превентивний механізм (НПМ), історію його запровадження в Україні, нормативне регулювання та порядок здійснення функції національного превентивного механізму Уповноваженим ВРУ з прав людини у форматі «Омбудсман +».
     Учасники заходу були ознайомлені із типовими порушеннями, які були виявлені під час моніторингових візитів до місць несвободи Хмельниччини.