МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 

22 вересня, відзначаючи провідну роль вищих навчальних закладів у реалізації конституційного права на освіту, на працю, а держави – у сприянні реалізації такого права шляхом працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, вищі навчальні заклади міста Хмельницького та Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області підписали Меморандум про співпрацю.

Підписання Меморандуму є визначальною подією як для управління юстиції, так і для провідних вищих навчальних закладів міста Хмельницького юридичного спрямування, а саме: Хмельницького університету управління та права, Хмельницького інституту імені Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Володимира Міжрегіональної Академії управління персоналом,  Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» та Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Важливість цієї події для Хмельниччини ще раз підкреслює присутність народного депутата України, радника Міністра юстиції Ігора Сергійовича Алексєєва, який відзначив про важливість активізації співпраці вищих навчальних закладів та органів юстиції в рамках нової кадрової політики Міністерства юстиції України та у зв`язку з необхідністю якісного оновлення органів юстиції. Міністерство юстиції України чекає у своїх рядах на вмотивованих, фахових, перспективних, молодих спеціалістів, з патріотичним настроєм, які готові працювати відкрито та прозоро за новими принципами роботи органів юстиції.

 

Віктор Анатолійович Худняк відмітив, що основними формами реалізації положень Меморандуму є відбір студентів в органах юстиції та в подальшому - працевлаштування випускників, які приймали участь у роботі юридичної клініки, а також проявили високі теоретичні знання з правових дисциплін. Окрім того, очільник юстиції області звернув увагу, що сьогодні основними вимоги до молодих спеціалістів, які претендують на працевлаштування в системі органів юстиції є наявність юридичної освіти та досвід роботи за фахом.

З вітальними словами та вдячністю виступили уповноважені особи Сторін підписання Меморандуму – вищих навчальних закладів м. Хмельницького: Омельчук Олег Миколайович, Парандій Валентина Олександрівна, Чайковський Михайло Євгенович, Шинкарук Олег Миколайович.


Забезпечення ефективної взаємодії у процесі реалізації  Меморандуму сприятиме підвищенню правової освіти громадян, а також конкурентоздатності випускників на ринку праці