МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом


Тиждень юридичних знань в самому розпалі, а отже – час позмагатись! З’ясувати, хто ж зі студентів найспритніший, кмітливіший або вчасно прислухається до своєї інтуїції. Інтелектуальна гра «Брейн-ринг» відбулась 6 жовтня 2022 р. за участі студентів ІІІ та IV курсу Хмельницького інституту МАУП та студентів ІІІ та IV курсу Хмельницького економіко-правового фахового коледжу.

 

В залі панувала дружня атмосфера, глядачі активно підтримували команди з актуальними на сьогодні назвами «Незалежні» та «Вільні». Серед завдань було віднайти на швидкість правильну відповідь на запитання, знайти співвідношення між цифрами та юридичними явищами; інтерпретувати юридичні терміни, впізнати статтю чинного законодавства за цитатою та міжнародну установу за її емблемою.

Наостанок студентам та членам журі випало цікаве і водночас важливе завдання: з паззлів зібрати карту України та з’єднати всі частини в єдине ціле, з чим всі учасники справились швидко та успішно!

За результатами інтелектуальних змагань з мінімальним відривом в 1 бал перемогла команда «Вільні» із складу студентів Хмельницького інституту МАУП. Всі учасники гри отримали солодкі подарунки.