МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Перемога та відзнаки участі студентів Хмельницького економіко-правового фахового коледжу та Інституту МАУП у конкурсі читців «Квітка Прометея-22»

 

Міський онлайн конкурс читців «Квітка Прометея» проводився з метою широкої популяризації української мови та літератури, виявлення обдарованої молоді, культурного, естетичного та патріотичного виховання та сприяння у глибшому ознайомленні та вивченні молоддю творчої спадщини великої української поетеси Лесі Українки.

Організаторами Конкурсу були: Хмельницький міський будинок культури та Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

Онлайн конкурс читців проводився у період з 24 січня по 25 лютого 2022 року в ІV етапи.

 

Студенти Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП Найчук Адріана, Новачук Діана, Кирилюк Софія та здобувачі вищої освіти Хмельницького інституту МАУП Яремчук Марія, Петрук Ліна, Христіна Ліза отримали відзнаки участі у відкритому міському онлайн конкурсі читців «квітка Прометея – 22», присвяченого Дню народження Лесі Українки.

 

Яремчук Марія, магістрантка 1 курсу спеціальності «Психологія» стала переможницею онлайн конкурсу читців «Квітка Прометея-22» і отримала Диплом І ступеня та цінний подарунок

 

Вітаємо з перемогами, бажаємо подальших успіхів!