МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Інтерактивна лекція викладача польської мови Тараса Григи для студентів-першокурсників Хмельницького інституту МАУП


     30 вересня 2020 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася зустріч студентів-першокурсників з викладачем польської мови Тарасом Володимировичем Григою.

       В умовах формування європейської науково-освітньої мережі й транснаціонального інтелектуального простору все більшої актуальності набуває інтернаціоналізація вищої освіти.

      В рамках міжнародної співпраці Міжрегіональна Академія управління персоналом здійснює підготовку студентів за спільними Польсько-українськими програмами навчання.

     Саме з метою розвитку міжнародної співпраці та підвищення рівня академічної мобільності в Інституті надаються можливості для студентів у вивченні додаткових іноземних мов.

    Інтерактивна лекція проходила у формі бесіди (з використанням наочного матеріалу, технічних засобів навчання) про самостійне вивчення та вдосконалення польської мови.

  Окремі студенти спеціальності «Право» (Тарас Варивода, Даніель Куржів, Георгій Хрещук) вільно розмовляли польською мовою і вели активну дискусію щодо використання польської мови в процесі навчання та в побуті.