МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Хмельницьким інститутом МАУП та Малієвецьким обласним історико-культурним музеєм.

Метою цього Меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальностями 242  «Туризм», 051 «Економіка»  шляхом залучення фахівців-практиків в освітній процес, задля взаємодії у сфері інформування студентів щодо історичної, культурної спадщини, економічного розвитку  Хмельниччини.

З метою реалізації цього Меморандуму Сторони домовилися створювати робочі групи або визначати контактних осіб для проведення консультацій і підготовки пропозицій щодо співпраці. Розробляти і затверджувати плани проведення сумісних дій, готувати методичні рекомендації та інші інформаційні матеріали, необхідні для спільної роботи. Проводити спільні заходи (круглі столи, робочі зустрічі, семінари, лекції, курси, наради тощо) з метою обговорення питань модернізації освітніх програм. Проводити екскурсії, тематичні зустрічі зі здобувачами вищої освіти. Організовувати та проводити інформаційні заходи.

 

Сподіваємося та плідну співпрацю.