МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти спеціальності «Туризм» Хмельницького інституту МАУП досліджують історичну спадщину

 

Студентська молодь Хмельницького інституту МАУП відвідали презентацію наукового видання «Меджибізька фортеця: археологічні, історико-архітектурні дослідження та реставрація. 2018–2020 роки» Державного історико-культурного заповідника «Межибіж».

Сигнал «Повітряна тривога» змусив перемістити локацію проведення презентації з книгозбірні до укриття.

Презентував наукове видання Ігор Западенко, заступник директора з наукової роботи Державного історико-культурного заповідника «Межибіж», член Національної спілки краєзнавців України, дослідник історії міст Хмельницького та Меджибожа, упорядник цього видання.

Ігор Валентинович розповів про те, що збірник продовжує серію, яку було започатковано виданням «Палац Сенявських – Чарторийських в Меджибожі. Історико-архітектурні дослідження та реставрація. 2018 рік». Повідомив, що у новому збірнику розширено тематичну спрямованість та обсяг; реставрація Меджибізької фортеці триває і продовжуватиметься надалі; проводитимуться традиційні щорічні польові семінари з дослідження і виходитимуть видання з цієї серії книжок.

 

Говорили про волонтерські команди та міжнародні табори, які допомагають у дослідженні фортеці, а також про організовані фестивалі та лицарські бої.