МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

    Упродовж 20-ти років зусиллями колективу розвивався Хмельницький інститут МАУП, формувались його традиції, духовність та  національно-патріотичні принципи. Враховуючи вагомий внесок навчального закладу та його колективу в розвиток освіти та виховання було здійснено ювілейні заходи. 

     У святкових урочистостях брали участь духовенство, представники влади, депутати обласної та міської ради, випускники закладу, студентська молодь та їхні батьки. А також шанованими гостями були керівники вищих навчальних закладів, коледжів, директори шкіл, науково-педагогічні працівники, що стояли у джерел створення та становлення Хмельницького інституту імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України Міжрегіональної Академії управління персоналом.

      З вітальним словом до присутніх звернувся Білий Леонід Григорович – директор Хмельницького інституту МАУП, кандидат педагогічних наук, доцент, відмінник освіти України. У своєму виступі він відзначив високі заслуги науково-педагогічного складу, який провадить педагогіку духовності, подякував студентській молоді за популяризацію закладу та всіх працівників за доброзичливе  ставлення один до одного та до своєї ділянки роботи.

    Від Міжрегіональної академії управління персоналом (м. Київ) з привітаннями виступив проректор з наукової роботи, доктор політичних наук, професор Головатий Микола Федорович. Він говорив про вагомість Хмельницького Інституту в структурі МАУП, відмітив традиційність підходів до виховання християнських етичних норм, патріотизму, національної самосвідомості. Були вручені нагороди, грамоти, подяки.

Підготовлена та проведена навчально-наукова виставка досягнень інституту.

Організована робота музею і бібліотеки, тематичних аудиторій в день ювілею.

Проведено подячний молебень за працівників, викладачів та студентів в каплиці імені Св. Рівноапостольного Князя Володимира.

Організована зустріч гостей  та церемонія вручення нагород.


Відбувся урочистий концерт художньої самодіяльності для гостей та працівників закладу.


 Хмельницькому інституту МАУП  лише двадцять! А в нього вже є прекрасне минуле і на нього чекає чудове майбутнє. Сьогодні тут  працюють висококваліфіковані, творчі викладачі  і навчаються гарні,  талановиті студенти. Життя у МАУПі дуже цікаве та різноманітне.  Тож за тими, хто виховується на основі християнської моралі та українських цінностей - майбутнє нашої держави.