МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

1 вересня у Хмельницькому інституті МАУП розпочався освітній процес для студентів денної форми навчання. Вранці відбулися урочистості з нагоди початку навчального року. На урочистому заході були присутні викладачі та студенти.

     Свято розпочалось з вітального слова директора Хмельницького інституту МАУП Леоніда Григоровича Білого. Також з вітальним словом виступив настоятель каплиці Рівноапостольного князя Володимира отець Андрій, який промовив молитву за студентів та окропив свяченою водою усіх присутніх.

     Святкове дійство закінчилось загальною світлиною науково-педагогічного і студентського колективу.
Пандемія коронавірусу диктує нові правила і в навчальному процесі, тому Інститут дуже багато уваги приділяє питанню, яким чином буде відбуватися навчання з 1 вересня.

     Розроблено різні маршрути для студентів, аби унеможливити їхнє скупчення, відкрито аварійні виходи, передбачено навчання у малих групах, щоб унеможливити занесення вірусу до навчального закладу та укомплектовано ізолятор. Також здійснюється температурний скринінг працівників. У приміщення Інституту обмежено доступ сторонніх осіб.