МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

На базі Хмельницького коледжу МАУП розпочав роботу пункт тестування ЗНО-2021

 

З 2007 року на базі Хмельницького інституту та коледжу МАУП працює пункт ЗНО та пункт реєстрації на ЗНО. А з 2019 року почав роботу пункт проведення ЄВІ.

1 квітня відбулася нарада для відповідальних за пункти тестування та їх помічників. У нараді взяли участь директор коледжу Валентина Парандій та голова циклової комісії з права та правоохоронної діяльності Алла Авсієвич.

На нараді представники Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти провели інструктаж з питань проведення пробного ЗНО у 2021 році, що відбудеться 10 квітня.

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році буде проведено з української мови, української мови і літератури, англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), німецької мови, фізики, французької мови, хімії.