МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

3-го червня 2016 року до Хмельницького Інституту МАУП з нагоди 20-річчя створення навчального закладу прибули запрошені гості: особистий секретар покійного Митрополита Київського Володимира, на честь якого названий інститут,- митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишнівський Олександр(Драбинко) та інші особи.

При вході до храму святого Рівноапостольного князя Володимира, Хрестителя Київської Руси, Митрополита Олександра зустріли: секретар єпархії, митрофорний протоієрей Олександр Дацюк, настоятель храму митрофорний протоієрей Михайло Ільницький, викладач ХІ МАУП митрофорний протоієрей Сергій Причишин.

         Із благословіння митрополита Хмельницького Антонія, молебен за здоров'я всіх хто навчає і навчається в інституті, за мир в Україні і відвернення ворога від Української землі, очолив Митрополит Олександр, який по завершенні молебну звернувся до багаточисельних присутніх із повчально-привітальним словом.

          В актовій залі відбулося урочисте святкування 20-ти річного ювілею. В числі подарунків для Інституту від гостей, Митрополит Олександр кожному присутньому на урочистому зібранні студенту ХІ МАУП вручив шоколад "Митрополичий". 

            Нехай Всемилостивий Господь допомагає усім тим, хто навчається і навчає у Хмельницькому інституті МАУП!  Мир в Україні  та відверни ворога від Української землі!