МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України або претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчувати свій рівень володіння державною мовою. Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатами складених іспитів.

Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспитування, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії.

Від 05.10.2021 іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти в Хмельницькому інституті ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом».

Зареєструватися на іспит можна за посиланням https://exam.mova.gov.ua/. Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua/

Для реєстрації на іспит на базі Хмельницького інституту ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом» обирайте наш заклад з випадного меню.

 

Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: проспект Миру, 101А, аудиторія 303.

Авторизуватись на іспит можна з допомогою електронного ключа, мобільного банкінгу або застосунку Дія"! Токен не використовується.

Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних.

 

Відповідальна особа: Хмельницький інститут МАУП

Телефон для довідок (0382) 63-70-24, (0382)-63-03-05, spam_protected_info