МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Хмельницький інститут МАУП відзначає 20-річний ювілей

До навчального закладу завітали випускники та друзі, представники духовенства та влади. З вітальним словом викладацький та студентський колектив Хмельницького інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом привітав секретар міської ради Михайло Кривак: «Інститут за 20 років пережив і злети, і падіння, але сьогодні це заклад, який є яскравою зіркою в сузір’ї вищих навчальних закладів нашого міста і одним з кращих недержавних ВНЗ держави. Від міської ради хочу передати вітання з побажаннями, щоб той поступ, ту наукову, просвітницьку та  духовну місію інститут МАУП виконував в нашому місті ще багато-багато років».
 
3_06_2016_maup4
 
За часи свого існування «виш» пройшов шлях від консультаційного центру до повноцінного інституту. «Ми застосовуємо найпрогресивніші наукові концепції. Зокрема в галузі національної історії. Основне завдання – турбота про духовність та фізичне здоров’я студентів. Сьогодні у структурі Інституту діє економіко-правовий коледж та факультети денної й заочної форм навчання», – наголосив директор Леонід Білий.
3_06_2016_maup1_01
Хмельницький інститут МАУП імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України є відокремленим структурним підрозділом Міжрегіональної Академії управління персоналом, яка є одним з найбільших недержавних ВНЗ України. Інститут розпочав роботу в 1996 році. Заклад було створено з метою наближення навчання до місця проживання студентів, вирішення проблеми зайнятості, забезпечення рівних можливостей для молоді у здобутті якісної вищої освіти.
3_06_2016_maup2_1

 Взято з офіційного сайту Хмельницької міської ради