МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

        На початку 2000 року розпочалася традиція написання Диктанту національної єдності. Метою цього диктанту є покращення та розвиток української мови серед населення нашої країни, а також, що дуже важливо, перевірка грамотності. За час проведення Всеукраїнського диктанту національної єдності постійно збільшується аудиторія учасників. Не стоїть осторонь і  молодь нашого закладу.


        9 листопада 2016 року, з нагоди Дня української писемності та мови, в Хмельницькому інституті МАУП викладачі та студенти писали Диктант національної єдності. До колективного написання цього диктанту були запрошені всі охочі.

                                    Результати перевірки Диктанту національної єдності

       Диктант писали студенти І-ІV курсів напряму підготовки «Правознавство», «Психологія», «Туризм» та викладачі Хмельницького економіко-правового коледжу й інституту МАУП.

     У ході перевірки виконаних робіт було визначено переможців, якими стали студенти Хмельницького інституту та економіко-правового коледжу МАУП.
Найкращою роботою визнано роботу Скворцової Каріни, студентки 1 курсу, групи БП-11 Хмельницького інституту МАУП.

Друге місце посіла Момотюк Аліна, студентка 1 курсу, групи БПс-11 Хмельницького інституту МАУП, яка допустила одну незначну помилку.

Третє місце розділили Шубарт Юлія, студентка 2 курсу, групи КП-22 Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП та Бойчук Злата, студентка 1 курсу, групи БПс-11 Хмельницького інституту МАУП, які допустили дві помилки в тексті.
17 листопада 2016 року у ході проведення заходу до Дня студента переможців відзначили грамотами за мовну грамотність у написанні Диктанту національної єдності та за розвиток національної культури на основі рідної мови.