МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

День Знань у Хмельницькому інституті

2 вересня 2019 року у Хмельницькому інституті відбулися урочистості з нагоди Дня Знань. На майданчику перед Інститутом зібралися студенти, батьки, професорсько-викладацький склад та гості.

День знань, початок нового навчального року для мільйонів юнаків та дівчат, які сповнені сил та енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії, адже вже завтра їх чекають навчальні аудиторії, захоплююче студентське життя, нові друзі. Щороку в цей день ми бачимо щасливі обличчя юнаків та дівчат, мрії яких стали реальністю, вони – стали студентами. Колектив щиро вітав студентів-першокурсників на святі, присвяченому Дню знань, в стінах Хмельницького інституту імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України Міжрегіональної Академії управління персоналом.

До усіх присутніх звернувся директор інституту Білий Леонід Григорович. Він наголосив, що сьогодні МАУП є лідером у сфері недержавної освіти України, а її студенти – багатотисячною армією, яка прагне до знань, самовдосконалення, самоосвіти, до бажання бути людиною, Людиною з великої літери. Студентство Академії має свій Кодекс честі, який основними завданнями передбачає виховання волі і характеру під високим гаслом «Служіння Богові і Батьківщині». Бути МАУПівцем – честь. Честь, яка базується на дотриманні традиційних норм моралі українського народу. Студенти Академії відрізняються винятковою порядністю, чітким уявленням про ієрархію цінностей, людяністю, національним солідаризмом, милосердям, добротою, чесністю, високим рівнем культури спілкування, зорієнтованим на моральне і духовне лідерство.

 

Усі добрі і благородні справи починаються з Богом і молитвою. Тому викладач кафедри українського православ’я і теології, протоієрей отець Сергій провів святковий молебен та благословив студентів у добру путь.

У цей день для студентів перегорнулася ще одна сторінка життя, непередбачуваного, але прекрасного… І головною справою для них сьогодні є навчання. А це – нелегка справа. Тому викладачі побажали студентству отримувати від студентського життя якнайкращі емоції та найкорисніші знання!