МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Десять років успішної співпраці Хмельницького інституту МАУП з Українським центром оцінювання якості освіти

12 липня 2017 року завершується зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

     Тести складають усі, хто восени бачить себе першокурсником. Уже десять років випускники шкіл України, що бажають продовжити навчання у вищих навчальних закладах (ВУЗах) проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). За допомогою ЗНО визначається рівень їх знань і чи досить його для навчання у ВУЗі. Головна мета введення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні – це забезпечення об’єктивності при оцінці знань випускників, створення умов, за яких визначати можливість вступу до ВУЗу зможе рівень знань абітурієнта.

    В 2008 році проходження зовнішнього незалежного оцінювання стало обов’язковою умовою для вступу до ВУЗу. Тестування проводилося з української мови та літератури, історії України, всесвітньої історії, зарубіжної літератури, хімії, біології, фізики, математики, основ права, географії й основ економіки.

    Зовнішнє незалежне оцінювання якості знань на базі Інституту та Коледжу відбувається з 2008 року, у нас працює два пункти тестування. У 2017 році відбулася чергова основна сесія ЗНО та з 3 липня розпочинається додаткова сесія ЗНО – 2017.

     Також у Інституті уже вісім років діє пункт реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання та відбувається пробне тестування.