МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулася онлайн зустріч студентів та адміністрації Хмельницького коледжу та Інституту МАУП.

 

5 квітня 2022 року відбулася традиційна зустріч директора Хмельницького інститут МАУП Л.Г. Білого та директора Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП Парандій В.О. зі студентами Коледжу.

В зв’язку з тим, що у період воєнного стану до академічних груп Коледжу на навчання приєднано студентів з інших регіональних підрозділів Академії на зустрічі були присутні: директор Придунайської філії МАУП Т.Р. Гуменникова та директор Деснянського економіко-правового фахового коледжу МАУП В.І. Яровой.

У Інституті та Коледжі з 9 березня відновлено освітній процес у дистанційному режимі. У такий складний час спілкування зі студентами має велике значення. Всі ми маємо розуміти, що саме нам потрібно буде відбудовувати державу після Перемоги над ворогом, тому директор Інститут Л.Г. Білий наголосив на необхідності дотримання навчальної та фінансової дисципліни, обов’язковості відвідування занять в онлайн режимі та відпрацюванні усього поточного навчального матеріалу.

Директор Коледжу В.О. Парандій розповіла студентам про можливості отримання академічних відпусток у разі неможливості продовжувати навчання під час війни, а також про необхідність дотримання інформаційної безпеки.

Перед зустріччю студентів та адміністрації відбулася нарада кураторів академічних груп на якій учасники наради обговорили важливі питання організації освітнього процесу: рубіжну атестацію, практичну підготовку студентів та організацію підсумкової атестації.