МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь в вебінарі про атестацію педагогічних працівників

Голова циклової комісії з права та правоохоронної діяльності Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП Алла Авсієвич взяла участь у вебінарі «Нове Положення про атестацію педагогічних (науково-педагогічних) працівників та керівних кадрів закладів середньої освіти: акцентуємо на змінах» та отримала сертифікат.


Хмельницький економіко-правовий фаховий коледж МАУП проводить атестацію педагогічних працівників з 2022 року та має значний досвід. Але зміни чинного законодавства вимагають обізнаності у багатьох питаннях, які є важливими для якісної організації освітнього процесу.

Зміни процедур атестації педагогічних та науково-педагогічних працівників розглядалися на вебінарі, а також детально аналізувалося нормативно-правове забезпечення атестаційного процесу.

Вебінар організовано Inschool Hub - проєкт з підвищення кваліфікації ТОВ "ІТ ДАТА ЦЕНТР",   проводила навчання Галина Заєць, методист відділу організаційно-методичного супроводу ліцензування освітньої діяльності Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського.