МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студентка Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП Крістіна Моцна перемогла на чемпіонаті області з пауерліфтингу.

21-22 жовтня на Хмельниччині відбулись змагання з пауерліфтингу - силовий вид спорту, в якому спортсмен долає вагу.

У змаганнях прийняло участь понад п'ятдесят учасників різної вікової та вагової категорії. За наслідками змагань журі Федерації пауерліфтингу Хмельницької області першість у Кубку Хмельницької області з класичного пауерліфтингу серед жінок у ваговій категорії 69 кг за сумою триборства 217,5 кг віддало студентці другого курсу групи КП-21 Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП Моцній Крістіні.

Отримавши почесний диплом та медаль першості Крістіна приголомшила Секретара Федерації, членів журі та присутніх тим, що вона професійно цим видом спорту ніколи не займалася, а лише протягом двох-трьох місяців із цікавістю опановує своє нове хоббі.

Попереду на Крістіну чекає етап Всеукраїнських змагань. Одногрупники, студенти коледжу та інституту, рідні та керівництво закладу щиро привітали Моцну Крістіну із перемогою на спортивній ниві, побажали великих звершень та подальших здобутків.