МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Колектив Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП відзначено за волонтерську діяльність.

 В 9 грудня 2022 року на базі Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області, в якому взяла участь директор Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП Валентина ПАРАНДІЙ.

З вступним словом до учасників засідання звернулася директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Дарія БАСЮК. У своєму виступі вона звернула увагу на особливості організації навчально-виховного процесу під час військового стану і подякувала колективам навчальних закладів за благодійну та волонтерську діяльність. Голова ради директорів Вадим ОВЧАРУК ознайомив присутніх з діяльністю Штабу опору, який створений і активно діє на базі Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка» з перших днів війни.

У своєму виступі голова Ради директорів особливу увагу приділив благодійній та волонтерській діяльності з допомоги Збройним Силам України та наголосив на нових вимогах  і вимірах безпеки освітнього процесу. Досвідом роботи з організації волонтерської діяльності поділилися керівники навчальних закладів. За активну благодійну,  волонтерську діяльність та допомогу Збройним Силам України колективи закладів фахової передвищої освіти були нагороджені  Грамотами Ради директорів. Нам приємно, що відзначено було також і колектив Коледжу МАУП.

В процесі засідання були також розглянуті питання про особливості атестації педагогічних працівників в 2022-2023 навчальному році, про проведення предметних олімпіад серед студентів коледжів, а також підведенні підсумки ІІ (обласного) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможці та призери нагородженні Дипломами Ради директорів.


Засідання відбулося в атмосфері плідної, конструктивної та творчої співпраці.

 

 

(с) інформацію взято з сайту ХПК НУ «Львівська політехніка».