МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Хмельницький економіко-правовий фаховий коледж Міжрегіональної Академії управління персоналом створено з метою забезпечення на рівні державних стандартів навчальної, методичної, науково-дослідної та виховної роботи з фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін, а також вивчення дисциплін державного компонента для одержання атестатів про повну загальну середню освіту.

На перший курс коледжу приймаються громадяни України з базовою та повною загальною середньою освітою за результатами вступних випробувань, сертифікатами ЗНО, або поза конкурсом згідно з умовами прийому.

У 2000 році розпочався перший набір студентів до економіко-правового коледжу за спеціальністю “Правознавство”. Згодом контингент студентів поповнився фінансистами, бухгалтерами, управлінцями, соціальними працівниками, фахівцями з туризму.

Організація та контроль за навчальним процесом здійснюється педагогічною радою коледжу, на засіданнях якої обговорюються питання навчально-виховного процесу, підбиваються підсумки навчальної діяльності, обговорюються питання щодо стану методичного забезпечення навчального процесу тощо.

У складі коледжу функціонує чотири циклових комісії: з правознавства, туристичного обслуговування, фінансових та облікових дисциплін, загальноосвітньої та фундаментальної підготовки.

Соціально-виховна робота в коледжі проводиться відповідно до затвердженої тут системно-цільової програми (перспективного плану) та щоденних планів кураторів груп. Студенти економіко-правового коледжу є активними учасниками наукових зібрань, художньої самодіяльності, спортивних змагань, які проводяться в Хмельницькому інституті МАУП та поза його межами.

У нашому закладі тишу можна почути лише у неділю. А вже назавтра наступить ранок понеділка, і його стіни наповняться дзвінкими юними голосами. Поодинці, по двоє і чималими зграйками поспішатимуть сюди ті, заради кого живе, росте і розвивається Коледж. Згодом вони заповнять аудиторії, зали, кабінети... Хтось поспішатиме на заняття, а хтось просто хоче побачитись з друзями. Одні проведуть тут весь день, інші – лише ту його частину, яка грізно зазначена в розкладі. Вони – головне джерело натхнення і творчості педагогів; саме заради них освоюються нові знання, створюються чудові книги, проводяться веселі свята, бо педагоги пам’ятають про соціальне замовлення молодої держави і намагаються виховати сильну особистість, - лідера, здатного приймати рішення і відстояти свою честь, честь свого закладу, честь родини, честь нації.

Усі ці завдання багато років тому назад поставив перед собою колектив Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП, і сьогодні поправу може гордитись своїми здобутками. За ці роки заклад став по-справжньому популярним серед молоді, сюди з радістю щороку йдуть студенти. І якщо серед них будуть народні депутати і державні діячі, науковці і підприємці, дипломати і менеджери вищої ланки, тут будуть вважати це своїм найбільшим успіхом. Бо п’ятнадцятилітніх школярів тут навчають вчитися і працювати. Переконують, що вони мають бути активними і наполегливими, займатися багатосторонньою творчістю і використовувати кожний момент у житті для того, аби набути досвіду.

Ми твердо переконані, що наші випускники є фахівцями нової генерації – людьми з високим рівнем культури та освіти, глибокою духовністю і національною гідністю.