МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Свято Богоявлення та Хрещення Господнього у Хмельницькому інституті

Хрещення — це свято, яке є одним з головних у християнстві. Воно було і залишається одним з найулюбленіших в нашій країні. Дата святкування — 19 січня, а напередодні віруючі відзначають Водохресний Святвечір (другий святий вечір).

 Здавна відомо, що Іван Хреститель охрестив народ в Йордані, чим закликав всіх до покаяння й очищення душі від гріхів. Ісус у віці 30 років, будучи безгрішним, перший прийняв хрещення, освятивши при цьому собою річку Йордан. На честь цієї події свято і було названо Хрещенням, а в народі його називають Йорданом (Ордань). Цей же день примітний святом Богоявлення.

Святкове богослужіння у Каплиці імені Святого Рівноапостольного князя Володимира розпочалося Великим Повечір’ям та Утренею.

В час цього служіння настоятель Свято-Володимирського Храму при Хмельницькомц інституті МАУП протоієрей Михайло Ільницький під час литії благословив хліб, пшеницю, вино та єлей.

 На утренні помазування вірних відбулося святим маслом із Єрусалиму, яке привіз отець Михайло перебуваючи в паломницькій поїздці по святих місцях Ісуса Христа в Ізраїлі, Палестині, Йорданії та Єгипті  у вересні минулого року.

По закінченні Божественної Літургії відбулося Велике освячення води.

 

s74072649

 

Отець Михайло в загальні посудини із освяченою хрещенською водою добавив і води із річки Йордан, де прийняв Хрещення Господь Ісус Христос – Спаситель світу.

Освяченою водою отець Михайло окропив всіх багаточисельних присутніх не тільки православних християн, але й інших християнських конфесій,що прийшли на богослужіння до храму.

Також щонедільно та щосвятково в Свято-Володимирському Храмі при Хмельницькому інституті МАУП настоятель храму протоієрей Михайло Ільницький разом із парафіянами моляться за мир в Україні, за здоров’я українських воїнів які визволяють нашу державу від ворога.