МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
 ВЕЛИКОДНЄ БОГОСЛУЖІННЯ!

 

       У Пасхальну ніч уже вдванадцяте у Храмі Хмельницького інституту, Каплиці імені Святого Рівноапостольного Князя Володимира, відбулося Великоднє богослужіння.

Кожного року до Храму приходить велика кількість людей на усі православні свята. Каплицю було освячено Блаженнішим Митрополитом Володимиром у 2005 році. Постать Блаженнішого для колективу та студентів Інституту має велике значення, адже Інститут названо на його честь. Митрополит Володимир – був знаним у світі талановитим церковним діячем, педагогом, вченим, людиною високої культури, багатогранних душевних обдарувань.

Для усіх Великоднє богослужіння є особливим. З моменту Воскресіння смерть перестала бути для людини жорстокою неминучістю, а стала переходом до нової, духовної форми буття.

 Ми шукаємо на землі наше щастя, по-різному уявляємо його і не завжди знаходимо, а Божественне Одкровення ясно вчить нас, що справжнє щастя для людини - це життя з Богом і в Бозі. І кожен, хто бажає прийняти цей найбільший дар Божественної Любові, повинен очистити свою душу і своє серце від будь-якої скверни і гріха.

 Це стане можливим тільки тоді, коли істина Воскресіння Христового стане основою нашої віри й сенсом нашого життя. Тоді й ми досягнемо повноти радості про Воскреслого Христа, як свідчить святий апостол Іоанн Богослов: «І зрадіє серце ваше, і радості вашої ніхто не відбере від вас» (Ік. 16,22).

 Воскреслий Христос Спаситель нехай управить все на благо, благословить нашу країну і наш народ миром, спокоєм і добробутом.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

77574766