МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Хмельницький інститут МАУП відзначив 25-річчя з дня створення

 

Хмельницький інститут імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України Міжрегіональної Академії управління персоналом відсвяткував 25-річний ювілей.

 

Інститут святкує ювілей! Безумовно це не просто свято будівлі, яка пристойно виглядає. Інститут – це величезний світ, в якому є два центри всесвіту: викладач і студент. Саме вони перетворюють навчальний корпус в особливу, гомінку країну, в якій одні з кожним роком стають розумними, а інші – більш мудрими, і всі разом – ближчими і ріднішими один до одного.

Урочиста частина розпочалася з виступу Хмельницького академічного муніципального камерного  хору під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура, який виконав твір «Gaudeamus igitur».

 

Також на початку відбувся подячний молебень, який провели настоятель Каплиці імені Рівноапостольного Князя Володимира отець Андрій та протоієрей отець Олександр.

Історія нашого навчального закладу, наповнена хвилюючими подіями, які ми будемо сьогодні згадувати з гордістю та любов’ю, із трепетом та натхненням!

Стільки всього об’єдналося разом: минуле, сучасне, майбутнє... Поважна дата – Інституту 25 років – надихнула нас вирушити у своєрідну мандрівку крізь час... крізь події, дати, імена та долі... крізь минуле... і сучасне... у майбутнє....!

Хмельницький інститут розпочав свою роботу в 1996 році як консультаційний центр, який у 1998 році вже став філією Міжрегіональної Академії управління персоналом.

У 2003 році Хмельницькій філії було надано статус Інституту. Інститут є регіональним підрозділом Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Академія є найбільшим та найпотужнішим освітнім закладом приватної форми власності в Україні. Вона об’єднує тисячі науковців, десятки тисяч студентів та сотні тисяч випускників, які безумовно пишаються своєю Alma Mater.

Академію було засновано у 1989 році Георгієм Васильовичем Щокіним – вченим зі світовим ім’ям. На сьогодні Георгій Васильович є головою Наглядової ради МАУП.

Президентом Міжрегіональної Академії управління персоналом є доктор юридичних наук, професор Ростислав Георгійович Щокін, який нагородив відзнаками Академії науково-педагогічних працівників Інституту, а також вручив відзнаки від імені Міністерства освіти та науки України.

 

 

Міжрегіональна Академія управління персоналом підготувала десятки тисяч висококваліфікованих управлінців для усіх сфер діяльності, у тому числі державної служби.

Тому нам приємно, що на свято завітав перший заступник голови комітету з освіти, науки та інновацій Верховної ради України, народний депутат України Лукашев Олександр Анатолійович. Олександр Анатолійович нагородив Грамотами та подяками Комітету працівників Інституту.

 

Основне завдання, яке ставить перед собою колектив Інституту ростити лідерів, успішних особистостей. А це можливо тільки за умови надання якісної освіти та формування духовного та патріотичного світогляду молодої людини.

І справді, все в Інституті дихає духом українства, велике значення відводиться на формування і функціонування духовної культури. Біля центрального входу височіє велична постать Митрополита Блаженнішого Володимира.

У Інституті відкрито Алею української духовності. Початком її створення стало встановлення та освячення пам’ятника Гетьманові Богдану Зиновію Хмельницькому.

Згодом було встановлено пам’ятники визначним українським постатям: Григорію Сковороді, Лесі Українці, Тарасу Шевченку та Митрополиту Петру Могилі.

І ми з гордістю можемо сказати: ми пишаємось своєю історією, випускниками, студентами, викладачами.

З дня заснування і до сьогодні Інститут очолює Білий Леонід Григорович. За 25 років Інститут під його керівництвом перетворився в один із потужних вишів Хмельниччини.

У вітальному слові Леонід Григорович наголосив на збереженні традицій та прогресивному розвитку МАУП. Також директор нагородив кращих працівників грамотами та подяками.

 

Хмельницький інститут названо на честь нашого земляка Блаженнішого Митрополита Володимира.

З 2001 року з благословення Блаженнішого розпочалася довготривала та плідна співпраця з Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви.

У 2005 році в Інституті було відкрито кафедру українського православ’я та теології, а також на території закладу побудовано Каплицю імені Святого Рівноапостольного Князя Володимира та освячено Його Блаженством. Побудовано Православну дзвіницю.

У 2010 році Митрополит Володимир подарував Інституту вічну Книгу мудрості – факсимільне видання Пересопницького Євангелія та нагородив колектив Інституту Орденом Ярослава Мудрого.

А в 2015 році за сприяння Фонду пам’яті Митрополита Володимира та Хмельницької єпархії Української Православної Церкви відкрито музей пам’яті Блаженнішого Володимира.

На святі ми зустрічали почесних гостей, які завітали аби привітати нас з ювілеєм.

Від імені Митрополита Хмельницького та Старокостянтинівського Антонія – керуючого Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви вітальне слово проголосив протоієрей Петро (Задвірний) та вручив колективу Інституту Орден преподобного Нестора Літописця І ступеня.

Також до слова було запрошено Голову Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, Митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського, Високопреосвященство Олександра (Драбинко). Його Високопреосвященство нагородив колектив Інституту відзнакою Фонду та подарував факсимільне видання Мазепинського Євангелія (арабською мовою).

 

Також до вітань та нагороджень долучились Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради, Хмельницької міської ради,  Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки, Державного архіву в Хмельницькій області, Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти та ін.

 

Також до слова запросили колег – керівників закладів освіти:

- ректора Хмельницького національного університету Матюха Сергія Анатолійовича;

- ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, генерал-майора Луцького Олександра Леонтійовича;

- ректора Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти Очеретянка Віктора Івановича;

- ректора Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова Омельчука Олега Миколайовича;

- проректора Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» Приступу Миколу Івановича;

- директора Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Овчарука Вадима Володимировича;

- ректора Хмельницького університету економіки і підприємництва Желавського Олега Борисовича;

- директора Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Балабуст Надію Юріївну;

- директора гімназії №2 Байдича Віктора Григоровича;

- директора гімназії «Мої обрії» Гаркун Тетяну Геннадіївну.

До привітань приєдналися партнери та друзі Інституту:

-  бенефіціар гімназії «Мої обрії» Гакало Валентин Володимирович

-  заступник директора Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Байдич Володимир Григорович

- директор Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України Ганзюк Андрій Леонідович

- заступник директора – начальника відділу криміналістичних видів досліджень Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України Кравчук Олег Вікторович

- директор Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любецька Мар’яна Миколаївна.

- заступника директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Хмельницькій області Чорна Ольга Анатоліївна

- директор фірми «Юридичний стандарт» Худняк Віктор Анатолійович

- приватний нотаріус Хмельницького районного нотаріального округу Лаврентьєва Валентина Віталіївна

- начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Матвєєва Людмила Вікторівна.

 

Наша Академія найбільший заклад освіти в Україні, адже тут можна пройти всі освітні сходинки, в структурі Академії є: дитячі садочки, гімназії, ліцеї, коледжі, інститути, Президентський університет, що надає освітні послуги на всіх рівнях вищої освіти, зарубіжні філії, а також Всеукраїнський університет, що складається з тридцяти трьох регіональних підрозділів, які також привітали колектив Хмельницького інституту МАУП:

- Директор Львівського інституту Ахек’ян Артем Микирдичович;

- Директор Волинського інституту Горбач Людмила Миколаївна;

- Директор Придунайської філії Гуменникова Тамара Рудольфівна;

- Директор Херсонського інституту Діденко Сергій Володимирович;

- Директор Харківського інституту Догадіна Валентина Юріївна;

- Директор Одеського інституту Каракасіді Олена Федорівна;

- Директор Дніпровського інституту Кривонос Анатолій Олексійович;

- Директор Сєверодонецького інституту Кравцова Єлизавета Олександрівна;

- Директор Яготинського інституту Чорноштан Тамара Миколаївна;

- Директор Донецького інституту Літвінова Наталія Леонідівна;

- Директор Чернігівського інституту Мурашко Микола Іванович;

- Директор Чернівецького інституту Петричук Світлана Іванівна;

- Директор Тернопільського центру дистанційного навчання Муравко Петро Петрович;

- Директор Житомирського інституту Семенюк Тамара Всеволодівна;

- Директор Маріупольського інституту Резніченко Володимир Олексійович.

 

Урочиста частина супроводжувалась виступами чарівної та талановитої скрипальки Майї Онищук, лауреата міжнародних конкурсів Ксенії Мачок, скрипаля Антона Вараниці, зразкового художнього колективу України ансамблю танцю “Подолянчик” під керівництвом Івана Юрійовича Гурєєва.

 

А на завершення пролунав Духовний гімн України у виконанні Хмельницького академічного муніципального  камерного хору

 

Проходять роки… Студенти прощаються з інститутом, ідуть у нове життя. Скільки прекрасних справ на рахунку випускників нашого закладу… Ми можемо гордитися, що наші випускники знайшли свій шлях та стали справжніми професіоналами і гарними людьми.

 

Ми вдячні всім, хто прийшов на наше свято. Бажаємо творчих успіхів! Бажаємо кохання та міцної дружби. До нових зустрічей, друзі!