МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання Вченої ради

 

28 вересня 2021 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання Вченої ради на якому розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про перевірку навчально-методичного забезпечення дисциплін кафедр на 2021/2022 навчальний рік (Доповідала: заступник директора Парандій В.О.)

2. Про підсумки роботи відбіркової комісії у 2020/2021 навчальному році та план роботи відбіркової комісії у 2021/2022 навчальному році. (Доповідала: секретар відбіркової комісії Панчук К.М.)

3. Про відзначення в Інституті Дня юриста. (Доповідала: доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Авсієвич А.В.)

4. Про відзначення в Інституті Дня працівника освіти (Доповідав: директор Білий Л.Г.)

5. Про внесення змін до складу Вченої ради Інституту. (Доповідала: Вчений секретар Парандій В.О.)

6. Про відзначення в Інституті Дня захисника України. (Доповідав: в.о. декана гуманітарно-економічного факультету Кривончак О.В.)

7. Про обрання на посаду професора кафедри економіки, управління та туризму. (Доповідала: Вчений секретар Парандій В.О.)

8. Про рекомендацію до друку збірника наукових праць: Економіка ХХІ століття: проблеми і перспективи: зб. наук. пр. / гол. ред. Л.Г. Білий. – Хмельницький: ІРД, 2021. – Вип. 4. (Доповідала: завідувач кафедри економіки та управління Цимбалюк Г.С.)

9. Про проведення в Інституті Тижня академічної доброчесності. (Доповідав: директор Білий Л.Г.).

Також обговорили необхідність проведення практичного семінару з питань реалізації «Положення про критерії оцінювання знань здобувачів вищої освіти у Хмельницькому інституті МАУП» та призначили дату ччергового засідання Ради роботодавців.