МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулося засідання Вченої ради Хмельницького інституту МАУП

 

29 листопада 2021 року відбулося чергове засідання Вченої ради Хмельницького інституту МАУП. Розглянуто наступні питання порядку денного:

1. Про стан технічного забезпечення підрозділів Інституту. Доповідала: адміністратор мереж Авсієвич А.В.

2. Про формування складу відбіркової, фахових атестаційних, апеляційної, предметних екзаменаційних комісій та комісії для проведення співбесід на 2022 рік. Доповідала: секретар відбіркової комісії Панчук К.М.

3. Про розгляд та ухвалення звіту про науково-методичну діяльність Хмельницького інституту МАУП у 2021 році і план проведення наукових заходів на 2022 рік. Доповідала: Вчений секретар Парандій В.О.

4. Про роботу бібліотечно-інформаційного відділу. Доповідала: завідувач бібліотечно-інформаційного відділу Негоруй В.В.

5. Про забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу. Доповідав: начальник господарського відділу Добрянський М.І.

6. Про відзначення у Інституті Дня Збройних сил України. Доповідав: директор Інституту Білий Л.Г.

7. Про рекомендацію до друку збірника наукових праць підготовленого за підсумками ХХ Всеукраїнської науково-практичної конференція «Збереження національної ідеї та національної самосвідомості українського народу в контексті історичних подій ХХ століття», що відбулася 25 листопада 2021 року. Доповідала: Вчений секретар Парандій В.О.

8. Про підготовку до проходження процедури рейтингових показників МАУП. Доповідав: директор Інституту Білий Л.Г.

9. Про стан реалізації та модернізації Освітніх програм за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у Інституті. Доповідав: директор Інституту Білий Л.Г.

10. Про підготовку до конференції студентів. Доповідала: Голова Студентської ради Руденко А.

 

На засіданні обговорено хід підготовки до акредитації ОП «Управління персоналом та економіка праці» другого (магістерського) рівня вищої освіти та збільшення ліцензованого обсягу з ОП «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Також узгоджено деякі питання проведення профорієнтаційної роботи.

Наступне засідання Вченої ради, підсумкове у 2022 році, відбудеться 28 грудня 2021 року.