МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання Вченої ради

 

29 березня 2022 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання Вченої ради. У період воєнного стану надзвичайно важливо, щоб організація  освітнього процесу відбувалася злагоджено та ефективно.

Усі навчальні та адміністративні підрозділи Інституту працюють у штатному режимі, освітній процес відбувається відповідно до затвердженого графіку, а підсумкова атестація у встановлені терміни.

На засіданні Вченої ради розглянули питання порядку денного:

1. Про організацію підведення підсумків XІХ Всеукраїнського конкурсу студентських та учнівських наукових робіт «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді». Доповідала: заступник директора Парандій В.О.

2. Про підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів. Доповідав: директор Білий Л.Г.

3. Про роботу Ради роботодавців Інституту. Доповідав: директор Білий Л.Г.

4. Про проведення ректорського контролю знань здобувачів вищої освіти денної форми навчання у 2 семестрі 2021/22 н.р. Доповідала: завідувач навчальної частини Стребкова Л.М.

5. Про внесення змін до складу Вченої ради. Доповідала: заступник директора Парандій В.О.

6. Про особливості організації освітнього процесу  для здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання у період воєнного стану. Доповідав: директор Білий Л.Г.

7. Про ухвалення освітньої програми «Психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Доповідала: завідувач кафедри психології Олійник В.В.

 

Наступне засідання Вченої ради відбудеться 26 квітня 2022 року.