МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання Вченої ради.

 

25 січня 2022 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання Вченої ради на якому розглянуто питання порядку денного:

1. Про роботу відбіркової комісії у 2021 році та організацію роботи в 2022 році. Доповідала секретар відбіркової комісії Панчук К.М.

2. Про підсумки зимової заліково-екзаменаційної сесії 2021/2022 навчального року та про організаційний початок ІІ семестру 2021/2022 навчального року та затвердження розкладу занять. Доповідала завідувач навчальної частини Стребкова Л.М.

3. Про дотримання принципів академічної доброчесності  та забезпечення контролю якості освіти та про участь студентів у Всеукраїнській студентській олімпіаді у 2021/22 навчальному році. Доповідала заступник директора Парандій В.О.

4. Про організацію профорієнтаційної роботи у ІІ семестрі 2021/2022 навчального року. Доповідав директор Інститут Білий Л.Г.

 

Також рекомендацію до друку збірник наукових праць, що підготовлено за підсумками VІI Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «День Соборності України: історико-політологічні дискусії» (21 січня 2022 р.).

Розглянули питання роботи на базі Інституту пункту реєстрації на ЗНО-2022.

Про вибори до Студентської ради Хмельницького інституту МАУП доповіла Голова Студентської ради Коваль З.В.

Директор Інституту Білий Л.Г виніс питання про ухвалення та введення в дію «Положення про організацію освітнього процесу в Хмельницькому інституті імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом», «Положення про формування та реалізацію індивідуальних навчальних планів здобувачів вищої освіти в Хмельницькому інституті імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом», «Положення про розроблення та реалізацію освітніх програм в Хмельницькому інституті імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом», «Положення про порядок та умови обрання студентом дисциплін за вибором в Хмельницькому інституті імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом», в зв’язку з оновленням нормативної бази Академії.

 

Завідувач навчальної частини Стребкова Л.М. доповіла про ухвалення та введення в дію «Положення про рубіжну атестацію здобувачів вищої освіти в Хмельницькому інституті імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом».

Оновлене нормативне вводиться в дію з 1 лютого 2022 року.

Чергове засідання Вченої ради відбудеться 21 лютого 2022 року.